Strona główna » Dlaczego warto prowadzić firmowego fanpage na Facebooku?

Dlaczego warto prowadzić firmowego fanpage na Facebooku?

strona facebook na laptopie

Social media pozwalają nam dziś na kreowanie pozytywnego wizerunku każdej firmy wśród internetowych odbiorców. Bardzo duży wpływ na odbiorców ma portal Facebook. 

Jakie plusy płyną z prowadzenia firmowego profilu na Facebooku?

Prowadzenie fanpage’a na Facebooku bardzo pozytywnie wpływa na kreowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy oraz rozpoznawalność marki. Facebook jest też bardzo dobrym narzędziem na, którym możesz wyróżnić swoją markę wśród konkurencji. 

Czy moda na facebooka nie przeminie?

Dużo naszych klientów zastanawia się nad założeniem firmowego profilu na facebooku. Dlaczego? Nasi klienci zastanawiają się co będzie jeśli facebook “wyjdzie z mody”? Facebook to portal społecznościowy na, którym użytkownicy się spotykają by porozmawiać, wymienić doświadczeniami bądź przeglądają aktualności. Facebook stał się monstrualnym portalem, który stale przybiera na sile. 

Nadal za mało? Pamiętaj, że większość stron oferuje możliwość rejestracji oraz logowania “za pomocą facebooka” to chyba dość solidny argument za tym, że prędko facebook nie zniknie.

Jak wygląda współpraca z agencją marketingową? Warto?

Warto! Nie mówimy tego tylko ze względu na to, abyś skorzystał z naszych usług. Regularnie kształcimy się w naszej branży oraz jesteśmy na bieżąco z marketingowymi nowościami. Jak wygląda współpraca z agencją?

  1. Wspólne wyznaczenie celów to podstawa dobrej współpracy oraz stworzenia koncepcji na profil Twojej firmy.
  2. Harmonogram działania to nasza podkładka pracy, która jest niezbędna do tego, aby praca przebiegała bezawaryjnie i płynnie
  3. Twoje informacje oraz wiedza są dla nas bardzo pomocne podczas tworzenia treści idealnych dla Ciebie i Twoich odbiorców.

Przekonaliśmy Cię do tego, aby spróbować swoich sił na facebooku?

Busy do Niemiec Duet Trans.