Kampanie reklamowe

Naszym celem jest osiągnięcie wspólnie zaplanowanych działań! Zajmiemy się Twoją firmą od A do Z, w czasie kiedy Ty będziesz mógł zająć się codzienną działalnością swojej marki.

laptop

Google logo

Google jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką internetową, używaną przez miliony internautów na całym świecie! Każdemu właścicielowi strony internetowej zależy, aby znajdowała się ona na szczycie list wyszukiwań. Google Ads jest kluczowym elementem pozycjonowania Twojej strony www.

logo

Dlaczego warto
skorzystać z Google Ads?

Działania, które wykonujemy przy pomocy Google Ads są efektywne. Nie musisz się martwić, że pieniądze, które zainwestujesz w kampanię reklamową przepadną. Dzięki kampaniom reklamowym możesz świadomie promować swoje produkty i usługi przy jednoczesnej kontroli działań. Reklamy Google oferują Ci możliwość wyświetlania wielu reklam na raz (nawet tych obrazkowych), na różnych stronach internetowych!

Google Ads to same korzyści!

Koszty Google Ads bezproblemowo można określić już na samym początku! Wszystko dopasowane jest do Twoich potrzeb, możliwości oraz oczekiwań. Możemy ustawić przedziały czasowe, a także dopasować treści do danego okresu, takiego jak, np. Black Friday. Możesz dotrzeć również do klientów, którzy potrzebują Twoich usług, jednak w internecie trafili jedynie na konkurencję.

Reklamy Google pojawiają się w widocznych miejscach Twojej przeglądarki! Podczas wyszukiwania, użytkownik z pewnością kliknie w link, który będzie mu odpowiadał. Dostosowane treści oraz użycie właściwych rozszerzeń przekona go do kliknięcia właśnie w Twój link! Potencjalny klient z wielką chęcią sprawdzi co masz mu do zaoferowania.

Facebook logo

Facebook Ads jest jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi reklamowych w biznesie! Daje Ci możliwość wykreowania reklamy na portalu społecznościowym, którego odwiedzają miliony osób dziennie. Już teraz masz możliwość przedstawienia swojej marki na największym na świecie portalu internetowym!

logo

Dlaczego powinieneś wykorzystać Facebooke Ads w swoim biznesie?

Wykorzystanie reklam na portalu społecznościowym Facebook jest korzystne z kilku istotnych powodów. Przede wszystkim reklamy te pozwalają na odpowiednie dostosowanie targetowanej grupy odbiorców oraz kreowanie reklam w wielu formach. Dzięki temu mamy możliwość przedstawienia Twojego produktu lub usługi na większą skalę!

Facebook Ads oferuje szereg możliwości tworzenia reklam! Jedną z nich jest stworzenie reklam podążających - jeśli potencjalny klient odwiedził Twój profil firmowy, to przez kilka kolejnych dni będzie mu wyświetlana reklama Twojej marki!

To nie wszystko! Facebook Ads daje Ci o wiele więcej!

 • Dostęp do bardzo szerokiego grona odbiorców,

 • Dostosowanie reklam do swoich wymagań i potrzeb,

 • Reklama przyjazna dla użytkownika,

 • Wgląd do szczegółowych statystyk reklamowych,

 • Potencjał rekomendacji,

 • Szybkie i niesamowite efekty,

 • Start i koniec reklam w dowolnym momencie,

 • Twórcza pod kątem graficznym reklama.

Instagram logo

Instagram Ads działa kompatybilnie z Facebookiem, dzięki czemu masz możliwość szybkiego, skutecznego spersonalizowania swoich reklam i dotarcia do znacznie większej grupy Twoich odbiorców. Szczególnie polecamy łączyć ze sobą Facebook i Instagram Ads.

logo

Jak wygląda korzystanie z Instagram Ads?

Konto firmowe na Instagramie pozwala na połączenie się z Facebookiem, co pozwala na dostęp do statystyk (kliknięcia do witryny, zasięgi, dane demograficzne użytkowników i wiele innych opcji). Istnieje także możliwość dodania do swojego konta dodatkowych przycisków, takich jak “zadzwoń”, “skontaktuj się” i wiele innych opcji.

Jeszcze więcej zalet!

Instagram Ads pozwala na publikację reklam pionowych w proporcji 4:5. Możesz w nich publikować zdjęcia oraz filmy w formie karuzeli, która umożliwi Ci publikację od 2-10 zdjęć bądź materiałów wideo w jednym poście.

Spokojnie to nie wszystko!

 • Precyzyjne tagowanie,

 • Wygodna obsługa,

 • Niski koszt,

 • Szeroki wybór formatów reklam,

 • Pełna kontrola nad budżetem.