Fanpage na Facebooku

Fanpage na Facebooku to o wiele więcej niż zwykła tablica ogłoszeń. Jest to przestrzeń, w której możesz nawiązać dialog z potencjalnymi klientami, partnerami biznesowymi, a nawet poznać strategię konkurencji! Profesjonalne zarządzanie firmowym profilem wpływa na tworzenie pozytywnego wizerunku Twojej firmy oraz budowanie świadomości wśród Twojej grupy docelowej. W dzisiejszych czasach jest to niezwykle istotne!

laptop

Zdobądź nowych klientów
razem z logo

Pozwól nam zająć się Twoją firmową stroną na Facebooku i obserwuj efekty naszych działań!

logo

Facebook to dynamicznie rozwijający się portal społecznościowy, jego popularność stale rośnie. Aktualnie liczba aktywnych użytkowników przekracza 2,958 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie (MAU), co odpowiada prawie 37% całej światowej populacji. Z badań wynika, że w Polsce na początku 2022 roku Facebook miał 17,65 miliona użytkowników. Wyobraź sobie, ilu potencjalnych klientów możesz dotrzeć do nich poprzez tę platformę, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać Twojej firmy!

Dlaczego warto jest posiadać firmowy fanpage na Facebooku?

Facebook to czołowy portal społecznościowy, na którym czeka na Ciebie mnóstwo potencjalnych klientów!

Budowanie wizerunku

Facebook jest idealnym miejscem do kreowania pozytywnego wizerunku marki i budowania świadomości Twoich klientów. Dzięki możliwości, które daje Ci Facebook masz możliwość pokazania siebie i Twojej firmy nie tylko ze strony formalnej, ale także “od kuchni”.

Rozpoznawalność

Możliwości Facebooka są ogromne i dają Ci możliwość bycia w nieustannym zasięgu wzroku Twoich potencjalnych klientów! Wzrost popularności Twojej firmy skutkuje lepszym pozycjonowaniem publikowanych treści, większą aktywnością odbiorców oraz wzrostem wyników sprzedażowych Twojej firmy.

Kontakt z klientem

Posiadając stronę na Facebooku budujesz pozytywny kontakt z klientem, nie tylko podczas codziennej pracy! Każda szybka odpowiedź na pytanie, bądź komentarz od klienta to moment, w którym budujesz z nim więź.