Fanpage na Facebooku

Fanpage na Facebooku to nie tylko zwykła tablica ogłoszeń. Jest to Twoje miejsce dialogu z potencjalnym klientem, partnerem biznesowym, a nawet konkurencją! Umiejętne prowadzenie profilu firmowego wpływa na pozytywne kreowanie wizerunku firmy i budowanie świadomości Twoich odbiorców. W tych czasach jest to niezwykle ważne!

laptop

Zdobądź nowych klientów
razem z logo

Pozwól nam zająć się Twoją firmową stroną na Facebooku i obserwuj efekty naszych działań!

logo

Facebook jest portalem społecznościowym, którego popularność rośnie każdego dnia. Obecnie liczba aktywnych użytkowników wynosi 2,41 miliarda, a w samej Polsce aż 18,3 miliona. Pomyśl ilu potencjalnych klientów znajduje się wśród nich, ale jeszcze o Tobie nie słyszało!

Dlaczego warto jest posiadać firmowy fanpage na Facebooku?

Facebook to czołowy portal społecznościowy, na którym czeka na Ciebie mnóstwo potencjalnych klientów!

Budowanie wizerunku

Facebook jest idealnym miejscem do kreowania pozytywnego wizerunku marki i budowania świadomości Twoich klientów. Dzięki możliwości, które daje Ci Facebook masz możliwość pokazania siebie i Twojej firmy nie tylko ze strony formalnej, ale także “od kuchni”.

Rozpoznawalność

Możliwości Facebooka są ogromne i dają Ci możliwość bycia w nieustannym zasięgu wzroku Twoich potencjalnych klientów! Wzrost popularności Twojej firmy skutkuje lepszym pozycjonowaniem publikowanych treści, większą aktywnością odbiorców oraz wzrostem wyników sprzedażowych Twojej firmy.

Kontakt z klientem

Posiadając stronę na Facebooku budujesz pozytywny kontakt z klientem, nie tylko podczas codziennej pracy! Każda szybka odpowiedź na pytanie, bądź komentarz od klienta to moment, w którym budujesz z nim więź.